1. 18:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

    18:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Η Παρείσφρηση

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    19:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Οίκτος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

    22:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Η συνάντηση

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οίκτος

  2. 18:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

    18:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Η Παρείσφρηση

    19:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Οίκτος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

    22:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Η συνάντηση

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οίκτος

  3. 18:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

    18:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Η Παρείσφρηση

    19:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Οίκτος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

    22:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Η συνάντηση

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οίκτος

  4. 17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    20:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ονειρεύομαι σε άλλη γλώσσα

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Κτήνος

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  5. 17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    20:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ονειρεύομαι σε άλλη γλώσσα

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Κτήνος

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  6. 17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    20:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ονειρεύομαι σε άλλη γλώσσα

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Κτήνος

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  7. i 12:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Ο Βασιλιάς και το πουλί

    17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Τα πουλιά

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  8. 17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Δεσμώτης του Ιλίγγου

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  9. 17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Σιωπηλός μάρτυς

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  10. 17:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    17:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Οίκτος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Climax

    19:15 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    19:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Το Τρίτο Έγκλημα

    20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    20:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ονειρεύομαι σε άλλη γλώσσα

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το σπίτι που έχτισε ο Τζακ

    22:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Κτήνος

    22:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ψυχρός πόλεμος

    22:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Με Διαβατήριο τη Γοητεία

  11. i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ξεπερνώντας τα όρια

Supported by

Member of

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

  • Θεσσαλονίκη

  • Αθήνα

Γραφεία

Πλατεία Αριστοτέλους 10, 546 23 Θεσσαλονίκη

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τηλ.: 2310 378 400
Fax: 2310 285 759
E-mail: info@filmfestival.gr

Γραφεία

Διονυσίου Αρεοπαγίτου 7, 117 42 Αθήνα

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τηλ.: 210 870 6000
Fax: 210 644 8143
E-mail: info@filmfestival.gr

  • Επικαιρότητα

  • Σας ενδιαφέρει...

Loading
Loading

oxen-waisted